Diskuze

Všechny položky jsou povinné...

Autor dotazu:

Nadpis dotazu:

Text Vašeho dotazu:

code

Opište kod z obrázku (velká písmena):

Chtěla bych se zeptat,proč se letos v r.2023neudržují cesty ,tak jak by měly.Všude ledovatky bez posypu včetně cesty v Hájemství,po které se nedá skoro jezdit ,natož chodit.Je totiž jeden led a když se trochu oteplí je to cesta bahnitá.Dotaz zní ,máme naději na zlepšení této cesty?
 

Bylo by mozne zde na strankach obce, umistit nekde na titulni stranu, nejakou podrobnejsi mapu hranic nasi obce? A to nejlepe mapu kde bude situovana i silnice, ulicky, nejlepe treba i polni cesty at se lidi muzou kouknout a z oryjentovat kam vlastne muzou na prochazku nebo do prirody. Sice asi bude nejlepe bejt doma ale 30 dni to asi neni uplne realne.

Dekuju.
 
Dobrý den pane starosto, chci se zeptat komu patří krajnice buď automobilům nebo chodcům, krajnice je součást silnice. já bych řekl spíše chodcům a cyklistům ne autům. Když někdo dělá z krajnice parkoviště v Huntirove od dvora v zatáčce na třicítce a ještě v Komárove na dvou místech. Když byl sníh ani silničáři nemohli pořádně vyhrnout do kraje, kvůli autům. Ty vodorovný čáry nebyl dobrý nápad, teď si myslejí že je krajnice jejich pozemek. A ještě jeden dotaz ohledně měřiče rychlosti, jestli plánujete nainstalovat na začátek obce od dvora byl by potřeba ani se nedá vyjet, jak jezdí tady rychle, osmdesát a někdy i devadesatkou, nebo dát aspoň třicítku od začátku obce. Hezký den pane starosto.
 
Můžete nám prosím sdělit jak proběhlo testování na Covid19. Kolik lidí přišlo a kolik jich bylo pozitivních děkuji za odpověď
 
Dobrý večer, chci poptat proč prohrnujete cestu v šestidomich okolo číslo popisné 212. A ne okolo domu číslo popisné 213 nebo 217.
Prostě zjednodušeně proč se dělá kolečko jen okolo jednoho domu ?
 
dobrý den, chci se zeptat zda nezamýšlíte postavit něco jako skatepark pro mladistvé, děkuji za odpověď.
 
Hezký Nový rok 2021 všem. Nevím, kdo přesně to je, ale ten dotyčný si ten dnešní kravál v obci Huntířov s motorovou pilou nemohl odpustit? Na svátek.
 

Svátek slaví: Květoslava
Dnes je: 8.12.2023