Diskuze

Všechny položky jsou povinné...

Autor dotazu:

Nadpis dotazu:

Text Vašeho dotazu:

code

Opište kod z obrázku (velká písmena):

Bylo by mozne zde na strankach obce, umistit nekde na titulni stranu, nejakou podrobnejsi mapu hranic nasi obce? A to nejlepe mapu kde bude situovana i silnice, ulicky, nejlepe treba i polni cesty at se lidi muzou kouknout a z oryjentovat kam vlastne muzou na prochazku nebo do prirody. Sice asi bude nejlepe bejt doma ale 30 dni to asi neni uplne realne.

Dekuju.
 
Dobrý den pane starosto, chci se zeptat komu patří krajnice buď automobilům nebo chodcům, krajnice je součást silnice. já bych řekl spíše chodcům a cyklistům ne autům. Když někdo dělá z krajnice parkoviště v Huntirove od dvora v zatáčce na třicítce a ještě v Komárove na dvou místech. Když byl sníh ani silničáři nemohli pořádně vyhrnout do kraje, kvůli autům. Ty vodorovný čáry nebyl dobrý nápad, teď si myslejí že je krajnice jejich pozemek. A ještě jeden dotaz ohledně měřiče rychlosti, jestli plánujete nainstalovat na začátek obce od dvora byl by potřeba ani se nedá vyjet, jak jezdí tady rychle, osmdesát a někdy i devadesatkou, nebo dát aspoň třicítku od začátku obce. Hezký den pane starosto.
 
Můžete nám prosím sdělit jak proběhlo testování na Covid19. Kolik lidí přišlo a kolik jich bylo pozitivních děkuji za odpověď
 
Dobrý večer, chci poptat proč prohrnujete cestu v šestidomich okolo číslo popisné 212. A ne okolo domu číslo popisné 213 nebo 217.
Prostě zjednodušeně proč se dělá kolečko jen okolo jednoho domu ?
 
dobrý den, chci se zeptat zda nezamýšlíte postavit něco jako skatepark pro mladistvé, děkuji za odpověď.
 
Hezký Nový rok 2021 všem. Nevím, kdo přesně to je, ale ten dotyčný si ten dnešní kravál v obci Huntířov s motorovou pilou nemohl odpustit? Na svátek.
 

Tímto děkuji, že mi Dušičková výzdoba vydržela 7 dní, opět vykradeno. Tímto apeluji na Obecní úřad, aby s tím už něco dělal, hovořila jsem s několika lidmi, děje se jim to také. Já osobně už jsem bezradná, jediné, co mě napadá, že nebudu platit hrobové místo a za tyto finance budu pořizovat "sortiment do tohoto obchodu" a na vlastní náklady si pořídím fotopast.
 
Zase, opět píšu o problematice hřbitova. Včera jsem měla hrob v pořádku, vydrželo to 7 dní. Dnes ráno opět, zpleněný hrob a ukradeno, co se dalo. Někdo si chodí k nám jako do obchodu, už jsem snad jen slušně řečeno naštvaná. Nevím, co mám dělat, jen snad poprosit Obecní úřad, aby s tím něco dělal, psal mi sice p. starosta, že bude zavedený kamerový systém, ale co do příštího roku? Mám stále někoho dotovat? Nevím, zda má někdo podobnou zkušenost? Možná ano, jen o tom nenapíše, a nebo tu možnost nemá. V příkopě u hřbitova jsou pohozeny dva květináče s vřesy určitě taky pocházejí odtud, možná byly v pěkném obalu, který se někomu hodil. Jak jsem už jednou psala, nikoho jsem za ruku nechytla, ale toto se děje od doby přistěhování jedné rodiny do naší obce, je o nich známo, že berou vše a každému, byli i na hřbitově viděny.
 
je mně moc líto toho, že vám někdo ničí hrob vašich rodičů, bohužel není to jen hřbitov, podívejme se na autobusové čekárny, které jsou též místem vandalismu, hrůza-děs.
Otázka zní co s tím, že?
 
Ani ne před 14-ti dny jsem psala příspěvek do této diskuze ohledně hřbitova, možná jsem dala někomu návod, jak mě ničit a působit mi psychickou újmu. Posledně mi nějaký vandal udělal to, co mi udělal, dnes to bylo ale o mnoho horší, ztratila se mi broušená vázička, květiny z ní pohozené vedle hrobu mých rodičů, ztratil se mi i krásný květináč s květinami. Blíží se dušičky a já nevím, zda mi výzdoba vydrží. Jestli proti mě někdo něco má, tak si to prosím "nevyřizujte" s mými zesnulými rodiči a jestli měl někdo něco proti nim, nechte je na pokoji, oni se už bránit nemohou. Je to smutné a k vzteku, asi mi nezbyde nic jiného, než nechat hrob prázdný, aby nepřitahoval nenechavce a lidské hyeny, měla jsem a mám ke svým rodičům úctu a ani po jejich smrti jim to nemohu dokázat tím, že jim jejich poslední místo odpočinku udělám hezké i když se o to snažím, protože mi to není "dovoleno".
 
Nyní jsem se vrátila ze hřbitova s pláčem. Chodím na hrob svých rodičů každý den a jsem ráda, když je to tam tak, jak jsem to minule zanechala. Ale dnes už z dálky jsem viděla tu pohromu. I kdyby byl sebevětší vítr, toto by nezpůsobil, krásná lucerna byla rozebraná na kousky, těžký květináč přemístěný a pohozený mimo. V minulosti se mi ztratily i věci z hrobu. Je pravda, že jsem nikoho za ruku nechytla ale už několikrát jsem na hřbitově viděla děti i starší chlapce bez doprovodu, které neznám, jak pobíhají mezi hroby, po hřbitovní zdi, je to pro ně asi " vzrůšo", když jsem se jednou zeptala, jestli něco hledají, odpověděli, že dědu a hned utekli.
 
Dobrý den,

rád bych se zeptal co je obec ochotná udělat a co my jako občané smíme udělat pro omezení těžké nákladní dopravy na místních komunikacích obce. Konkrétně se mi jedná o poměrně úzkou asfaltovou cestu na "Kozí Rohy" versus plně naloženou soupravu zelené liazky s vlekem jedoucí nepřiměřeně vysokou rychlostí a velkou neochotou zpomalit kolem uskakujích lidí do příkopa. Nemusíme přece čekat na první neštěstí.
 
Zitra se ma jit volit a občane nemaji volebni listkí ják jeto možne to je Obec zavalena práci že nám nikdo nemuže do schránek jé přinest ptam se jak to chcete udělat co.
 
Dobrý den,
Chtěl bych se zeptat na možnost úpravy jedné lampy veřejného osvětlení u našeho domu v Hájemství . Intenzivní LED světlo nám svítí více na zahradu a zápraží, než na silnici a večer velmi oslňuje. Lampa se zdá být zvednutá více než okolní lampy. Je možné to nějak řešit? Děkuji. Danekt@gmail.com
 
V sekci stranek obce - Rozdeleni obce je uvedeno,ze se v Huntířově nachazi nejvetsi jasan v Podkrkonoší. Pokud je mi znamo tak tento strom se tu jiz peknych par let nenachazi..byt i jeho pozustatek (parez) je velmi impozantni. Prosim spravce stranek o auktualizaci. Dekuji
 
Dobry den,

Chtela jsem de zeptat, zda by stranky obce nemohly byt rozsireny o uzitecne kontakty jako jsou overeni instalateri, opravari atd z obce a okoli. Kdyz je napriklad nejaka necekana udalost a vas kontakt selhal, protoze je zaneprazdnen. Hodne by to pomohlo.

Stejne tak treba na ubytovani v obci nebo okoli..

Dekuji
 
Vážený pane starosto,
ráda bych se zeptala, zda v této obci existuje nějaká vyhláška o zákazu např. řezání dřeva motorovou pilou v neděli ráno od 8:15 hod.
A dále bych se chtěla zeptat, zda se může pálit odpad ze zahrady a z nařezaného dřeva, přestože to zamořuje sousedy a okolí.

Děkuji za odpověď
Andrea Kejzarová 
Komárov, kvalita vody která teče z kohoutku má neúnosný stav ! Jednou teče do hněda s hlínou , bílá jako mléko kde se nedá ani koupat, pak zase cítit fekaliema . Není to poprvé ani po desáté , ale stále kvalita vody je hrozná . S tím chlorem jste to opravdu přehnali . Kdykoliv něco tam.nahore v koclaku a Huntirove opravujeme , tak to tady máme pít , pak tam.perete chlor . Ať si to tam pije starosta sám . Tady už toho life z Komsrova máme dost . Ani se nikdo meuraci zdelit lidem , že se něco děje . Oni to tady občané Komarova vy oči a zaplatí . Pavel Sedivy
 
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat,jestli je možné zakoupit u obce popelnici,zkoušela jsem vyhledávat,ale nepovedlo se mi nic najít. Děkuji.
 
Dneska nás na procházce s naším psem pod školou napadl velký černý pes, bez pána. Musela jsem ho až po chvíli, co jsem našla pevný klacek řevem a divokým bušením zahnat - měla jsem strach, že napadne i mě. Ještě, že jsem nešla i s dětmi...
 
Koronavirus napadl i komunikace: oprava silnice z Vítězné není dokončená
Zdroj: https://www.kralovedvorsko.cz/
Královédvorsko.cz
 
Dobrý den.
Prosím vás o sdělení informace jestli obec Vítězná, uvažuje o plošném zákazu napouštění bazénů v souvislosti s šetřením pitné vody. Když vidíme ve zprávách jaká je kritická situace na většině území České republiky, nestálo by zavčasu uvažovat o tomto zákazu napouštění z vodovodního řadu? Jistě by toto opatření uvítala většina rozumně uvažujících obyvatel z obavy,aby se i díky deficitu dešťových srážek nestalo, že nebudeme mít z čeho uvařit,vyprat a na osobní hygienu.Situace ohledně vody celkově není dobrá a rok od roku zhoršující.Proto prosím za všechny občany, vedení obce o zvážení.
Děkuji s pozdravem za obyvatelé obce Nýč Jaroslav
 
Dobrý den na hřbitově jsou plné kontejnery odpadu a neteče ještě voda děkuji
 
Dobrý večer, chci se také poptat kdy budou v šestidomech kontejnery na plasty?? Měly by být koncem října až začátkem listopadu minulého roku a stále nejsou.
 
Jsem bývalý dlouholetý (tenkrát mladý s vazbou do Huntířova) obyvatel Vaší obce, ale sleduji u Vás dění alespoň prostřednictvím tohoto Webu. K tématu 6D a argument, že by si tam nějaká osoba dnes nekoupila nemovitost skrzevá dlouholetých znalostí místních poměrů? Tak tyto (ne)vztahy tam musí také dlouhodobě vznikat a "Obec" jako taková, ať je starosta/zastupitelstvo ten či onen - musí konat, nikoli jen na "půdách".
PS. Ještě tam vás přebývá/žije v prvním zleva od zastávky v 1NP taková -kapacita-příjmením Š...? Tímto ho srdečně zdravím.
 
Pane L.B. Váš příspěvek mě donutil k tomu, abych se též přidal do této diskuze. Píšete, že žádný soukromý vlastník bytu si nenechá mluvit do toho komu pronajme svůj byt, s tím lze částečně souhlasit, ale v této lokalitě jsou tyto byty součástí SVJ , kde jsou zákonem stanoveny určité povinnosti majitelů bytů. Jelikož zde vlastní několik " podnikatelů" více bytů, a je jim jedno jak jejich nájemníci udržují čistotu a pořádek v okolí domu a zároveň tím narušují i vzhled obce, lze na ně uplatnit ze Zákona o obcích § 58, finanční pokutu až do výše 200000,.Kč. Starosta se jen vymlouvá, že s tím nemůže nic dělat, že na to není zákon. Zákonů je dost, jen si je třeba pořádně přečíst.
 
Dobrý den, pouze zde ve skratce uvedu, že byť se může zdát některým lidem, že obecní úřad, potažmo starosta nebo zastupitelé, nic v této otázce nepodnikají, opak je pravdou. Nechci nikoho přesvědčovat, a už vůbec nemám zapotřebí se zde obhajovat, ale jednání ohledně chování, obtěžování, napadání, tvoření odpadu, výchovu nezletilých s občany zejména této lokality řešíme. Jak na půdě OÚ a ZŠ, tak s majiteli dotčených bytů i s policií ČR. A to v rámci možností a pravomocí našemu úřadu svěřených. Děkuji těm občanům Šestidomí, kteří jsou ochotni na OÚ přijít a konstruktivně věc řešit. Věřím, že do budoucna (nejsem schopen konkrétního data) dospějeme alespoň dílčího zlepšení.

PS: OÚ vystavuje upomínky automaticky všem neplatičům bez rozdílu, po uplynutí lhůty k zaplacení jsou pohledávky předávány k vymáhání, případně k exekucím!

Petr Hrubý
 
Paní Brdičková, děkuji za upomínku o neúhradě poplatku za komunální odpad za I. pololetí 2018. Chci upozornit, že pokud se složenka dostane k plátci tak u slušných lidí je řádně zaplacena , jak jste se mohla ujistit v dalších platbách. Schránku máme ve vchodě. Ještě bych se chtěla vyjádřit k výši za komunální odpad 700Kč za osobu na rok. Jak jsem zjišťovala je to jedna z nejvyšších částek v republice. V minulosti mě pan starosta vysvětloval, že je to spojené se sběrným dvorem, který je využíván zdarma pro občany. Proto se obávám, aby tato částka nebyla zvýšena, jelikož v šestidomí vzniká další sběrný dvůr /matrace, pneumatiky, lednice, bojlery, skříně dřevěné a kovové, nádobí, varné konvice, auta bez SPZ, plastové rozbité hračky apod/. V dohledné době se chci obrátit na krajský úřad životního prostředí a televizi, aby zdokumentovala v jakém prostředí jsou nuceni žít občané, kteří řádně platí odvoz komunálního odpadu a sběrný dvůr.
 
Zdravím Vás v novém roce a zasílám odkaz pro stažení dříve avizované foto přílohy kroniky, díky práci a ochotě pracovníků Okresního archivu v Trutnově.

https://www.uschovna.cz/zasilka/TLJI8LJPAP3IRXVU-4D2
 

Svátek slaví: František
Dnes je: 4.10.2022